top of page

Vytvoříme interiér, který pro Vás bude zdrojem VĚTŠÍHO příjmu a DOBRÉ NÁLADY

Rádi přeměníme Vaše stávající bydlení, ať už se jedná o pokoj, byt, dům či jiný prostor. Dáme prostoru  vzhled a styl pro Vás a Vaši rodinu, plný moderních a aktuálních designových prvků. Naším cílem je naplnit interiér uměleckými kousky a designovými prvky, které jsou v dnešní době aktuální, dodávají prostoru originalitu a harmonii.

Při každé přeměně se vždy snažíme respektovat vaše přání a zachovat vše, co je pro vás důležité v původním interiéru. Současně však přidáme nové prvky, které dodají interiéru nový osobitý náboj, přitažlivost a zlepší jeho funkčnost. Vaše přání jsou pro nás klíčová, a chceme, abyste si ve svém novém prostoru užívali každý okamžik.

Obrazy do Interiéru

Pokud ceníte umění, rádi Vám představíme naši novou službu - "Vyzkoušení obrazů". Stačí si vybrat obraz na našem webu a my Vám ho přivezeme až domů. Tímto způsobem budete mít možnost názorně vidět, jak se obraz hodí do vašeho interiéru. Věříme, že každý obraz vytváří unikátní vizuální dojem, a naše služba "Vyzkoušení obrazů" Vám pomůže vybrat ideální umělecké dílo pro Váš prostor.

AQ Karan Interior.jpg

Jak služba home staging/restyling probíhá

1. Konzultace v prostorách nemovitosti

V průběhu této konzultace zvážíme vhodné potřebné úpravy a následně doporučíme provedení těch úprav, které budou mít největší efekt pro prezentaci Vaší nemovitosti.

2. Soupis návrhů změn

Výstupem konzultace v prostorách nemovitosti je detailní soupis návrhů změn, v němž se vždy snažíme přizpůsobit co nejnižším nákladům spojeným s následnou realizací.

3. Vypracování projektu

Navrhneme dispoziční řešení nemovitosti.

Vybereme styl, barvy, materiály a nábytek. V rámci návrhu změn bude zhotoven cenový odhad veškerých potřebných úprav nemovitosti.

4. Realizace

Dohlédneme na průběh realizací, stavebních prací a zařízení bytu.

Před a Po

bottom of page